Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Firmamız Hakkında
Arde Makine olarak dünya markası olma yolunda üretimde en üst kaliteyi hedefliyor, yenilikçi ve rekabet gücü yüksek ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz.

Makine imalatı ve projelendirme konusunda oldukça deneyimli, engin tecrübe ve bilgi birikimi ile  genç ve dinamik bir markayız.

Müşteri portföyümüz ağırlıklı olarak kanatlı ve balık işleme tesislerinden oluşmakla birlikte gıda sektörünün önde gelen firmaları ile birçok projede birlikte çalışmaktayız.

Öncelikli ilkemiz; Müşterimize, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözümü en kısa sürede ve uygun şartlarda sunmaktır.

Kuruluşumuzdan itibaren, alanında faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı firmanın çözüm ortaklığını yaparak referanslarımızı güçlendirdik.

2016 yılı itibarı ile Boylama Makineleri, Verimlilik İstasyonları, Kontrol Terazileri, Hopper sistemleri ve etiketleme hatları gibi birçok makine parkurunu PROSIGN markası adı altında tescilledik.

Gelişmiş alt yapımız ve çağdaş kalite-kontrol süreçlerimiz ile uluslararası standartlarda üretim yapmaktayız.

İstikrarlı bir şekilde artan AR-GE yatırımları sayesinde üretimde son teknolojiden faydalanarak piyasa ihtiyaçlarını gözeten ürünler geliştirmekteyiz.

Arde Makine olarak alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın her ülkesini kapsayan küresel satış ağımız ve uzman personelimizin sağladığı satış sonrası servis hizmetlerimiz ile dünya çapında müşteri ihtiyaçlarının hızla ve eksiksiz karşılanmasını garanti ediyoruz.