Projeler Geliştiriyoruz

Arde makine olarak 2015’dan bu yana deniz ürünleri, kanatlı ürünler, kırmızı et ürünleri, kuru meyve sebze hatları, ileri işlem ve daha fazlası için projeler geliştirerek makine üretimleri yapıyoruz.

Hedeflerimiz

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemiz ve kabarık mutlu müşteri portföyümüz ile Kontrol Terazileri, Grader balık boylama makinesi, Verimlilik & Filetolama, Kodlama ve Etiketleme sistemleri, Hopper terazileri, Konveyor sistemleri ve daha bir çok konuda sektörde lider olmayı hedefleyen genç ve dinamik bir firmayız.

Başarılarımız

Kuruluş & Firmaya Genel Bakış

Arde Makine olarak dünya markası olma yolunda üretimde en üst kaliteyi hedefliyor, yenilikçi ve rekabet gücü yüksek ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz. Makine imalatı ve projelendirme konusunda oldukça deneyimli, engin tecrübe ve bilgi birikimi ile genç ve dinamik bir markayız.

ProSign Technology

2016 yılı itibarı ile Boylama Makineleri, Verimlilik İstasyonları, Kontrol Terazileri, Hopper sistemleri ve etiketleme hatları gibi birçok makine parkurunu PROSIGN markası adı altında tescilledik.

Sizinle Büyüyor & Güçleniyoruz

Balık işleme proseslerinizde yer almaktan gurur duyuyoruz!

DIGI System ve Ravenwood Packaging temsilciliklerimizle, anahtar teslim projeleriniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Yeni ekip arkadaşlarımızla ve ürünlerimizle büyüyor/güçleniyoruz.

Yeni Üretim Tesisi

6000 m2 kapalı alanda ve daha güçlü makine parkurumuzla Haziran 2024'de yeni üretim tesisimizin kapılarını açıyoruz.

ARDE MAKİNE

İhtiyacınız olan her türlü görevi yerine getirecek, sektöründeki en iyi profesyonellere sahiptir.